Aren Trading
Aren Trading

Müşterilerimizingümrükte sorun yaşamasını kolaylaştıran ve böylece eşyalarını depolamak istedikleri yere hazır bir şekilde teslim eden geniş deneyim ve son derece doğrulukla gümrükleme hizmetleri sunuyoruz.

Mallarınız için bir nakliye şirketi ve gümrük işlemleri aramak için seyahat ediyorsanız. Doğru yerdesiniz!

Gelen gümrükleme

Her nevi kara, deniz ve hava yolu ile düzenlenen eşyanın gümrük işlemleri, eşyanın gümrük idaresine getirilmesi ve yurt dışı nakliye yollarından biri ile sevk edilmesi amacıyla yapılmaktadır.

giden gümrükleme

İthal edilen eşyanın gümrükleme işlemi, eşyanın gümrükten çekilerek teslim alınmasına kadar muhtelif liman ve havalimanlarından her türlü nakliye. (kara, deniz ve hava) ile yapılmaktadır.

Aren Trading tarafından gümrüklemede verilen hizmetler:

  • Tüm gümrük evraklarınızı yasal ve hızlı bir şekilde temizlemenizi garanti ediyoruz.
  • Sevkiyat belgelerinin işlenmesi.
  • Şirket risklerden korunmak ve cezaya maruz kalmamak için çalışmaktadır.
  • İthalatın gümrükleme işlemlerinde de gerekli tüm işlemleri yapmaktadır. Şirket, ihracat için de gümrük indirimleri yapıyor.
  • İster basit ister değerli her türlü eşyanın gümrük işlemlerini yapıyoruz.
Aren Trading

Aren Trading Hizmetleri

Eşsiz bir hizmet paketi sunmaktan gurur duyuyoruz, bunları aşağıdaki gibi inceliyoruz

image

İster ithalat ve ihracat alanında yolculuğunuza başlamayı planlıyorsanız! Veya üretici, distribütör veya ticaret şirketi iseniz Veya işinizi genişletmeyi

image

Müşterilerimizin gümrükte sorun yaşamasını kolaylaştıran kapsamlı deneyim ve doğrulukla gümrükleme hizmetleri sunuyoruz.

image

Birçok ülkede birçok güvenilir nakliye şirketi ve acentesi ile bağlantılarımız ve ilişkilerimiz var ve bu da nakliyenin tamamlanmasını kolaylaştırıyor.

image

Aren İthalat ve İhracat'taki paketleme işlemleri, şirketi malların kalitesinden ve güvenliğinden sorumlu kılmaktadır.

image

Özel bir bağımsız çalışmalar departmanında başarıya giden yolu çiziyoruz.

image

Müşterilerimize laboratuvar, fabrika, üretim hatları ve bunların aksesuarlarının kurulması.

image

Aren ile harika bir deneyimdi. Herhangi bir soruşturma veya talebe yanıt çok hızlıydı. Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat ile ürünler 5 yıldızı hak ediyor. Ve onlarla ilgilenmeni tavsiye ederim.

Salem El Hamid
image

Hizmet harikaydı. Tüm beklentileri aştılar ve nedeni yönetim ve duyarlı personel. Personel, her türlü hizmete hazır veya hazır olması ve onlara karşı tavırlarının çok saygılı olması nedeniyle seçkindir. Çok teşekkür ederim, tüm Arjen ekibi çok özeldi.

Hüda El Fayez
image

şahane bir iş, Beklentiler olduğu gibi, her şey doğru zamandaydı ve bu kolay değil ama Aren ekibiyle harika bir deneyimdi.

Halid Muhammed
Bir sorunuz mu var, yardıma mı ihtiyacınız var?

Sizinle iletişim kurmak ve tüm sorularınızın cevabını paylaşmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Aren Trading
takım çalışması

Aren Trading

Profesyonel ve deneyimli. Ayrıca, tüm çalışanlar bilimsel niteliklere sahiptir ve ithalat ve ihracat operasyonlarının tüm gerekliliklerini yerine getirme konusunda pratik deneyim ile ayırt edilirler.