Aren Trading
Aren Trading

Birçok ülkede birçok güvenilir nakliye şirketi ve acentesi ile bağlantılarımız ve ilişkilerimiz var bu tüm nakliye işlemlerini kolaylaştırmanıza ve tamamlamanıza yardımcı olan bir avantaj.

Genel olarak Ortadoğu’da ve özelde Türkiye’de birçok firmaya hizmetlerimizi sunarak, özellikle bölgesel, uluslararası ve Arap pazarlarındaki tüm ürünler, ayrıca satış koşulları, anlamları hakkında büyük bir veri tabanı oluşturmamızı sağladı. Dünyanın her yerindeki müşterilerimize hizmet sunma misyonumuzu kolaylaştıran nakliye, paketleme ve yükleme.

Aren Trading’deki nakliye departmanında hızlı teslimat ile karakterize edilir.

Aren Trading’in nakliye hizmetleri, prosedürlerin azaltılmasını ve zamandan tasarruf edilmesini sağlayan entegre hizmetler sağlayan bir ekip olan

Ayrıca, malın boyutuna ve türüne göre en düşük maliyet ve en hızlı sürede en iyi nakliye yöntemlerinin doğru seçimi ile teslimat sürecini hızlı bir şekilde tamamlamaya isteklidir.

Posta nakliye hizmetleri

Kurye şirketleri ve benzerlerine dayanmaktadır.

Hava taşımacılığı hizmetleri

Hava kargo operasyonları, mal taşımacılığına ayrılmış uçaklar kullanılarak gerçekleştirilir.

Kara taşımacılığı hizmetleri

Kara taşımacılığı operasyonları, uluslararası kara yollarıyla taşınmak üzere belirlenmiş taşıma araçları ve kamyonlar ile gerçekleştirilir.

deniz taşımacılığı hizmetleri

Deniz taşımacılığı operasyonları, mal taşımak için belirlenmiş gemiler ve gemiler tarafından gerçekleştirilir.

Aren Trading Hizmetleri

Eşsiz bir hizmet paketi sunmaktan gurur duyuyoruz, bunları aşağıdaki gibi inceliyoruz

image

İster ithalat ve ihracat alanında yolculuğunuza başlamayı planlıyorsanız! Veya üretici, distribütör veya ticaret şirketi iseniz Veya işinizi genişletmeyi

image

Müşterilerimizin gümrükte sorun yaşamasını kolaylaştıran kapsamlı deneyim ve doğrulukla gümrükleme hizmetleri sunuyoruz.

image

Birçok ülkede birçok güvenilir nakliye şirketi ve acentesi ile bağlantılarımız ve ilişkilerimiz var ve bu da nakliyenin tamamlanmasını kolaylaştırıyor.

image

Aren İthalat ve İhracat'taki paketleme işlemleri, şirketi malların kalitesinden ve güvenliğinden sorumlu kılmaktadır.

image

Özel bir bağımsız çalışmalar departmanında başarıya giden yolu çiziyoruz.

image

Müşterilerimize laboratuvar, fabrika, üretim hatları ve bunların aksesuarlarının kurulması.

image

Aren ile harika bir deneyimdi. Herhangi bir soruşturma veya talebe yanıt çok hızlıydı. Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat ile ürünler 5 yıldızı hak ediyor. Ve onlarla ilgilenmeni tavsiye ederim.

Salem El Hamid
image

Hizmet harikaydı. Tüm beklentileri aştılar ve nedeni yönetim ve duyarlı personel. Personel, her türlü hizmete hazır veya hazır olması ve onlara karşı tavırlarının çok saygılı olması nedeniyle seçkindir. Çok teşekkür ederim, tüm Arjen ekibi çok özeldi.

Hüda El Fayez
image

şahane bir iş, Beklentiler olduğu gibi, her şey doğru zamandaydı ve bu kolay değil ama Aren ekibiyle harika bir deneyimdi.

Halid Muhammed
Bir sorunuz mu var, yardıma mı ihtiyacınız var?

Sizinle iletişim kurmak ve tüm sorularınızın cevabını paylaşmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Aren Trading
takım çalışması

Aren Trading

Profesyonel ve deneyimli. Ayrıca, tüm çalışanlar bilimsel niteliklere sahiptir ve ithalat ve ihracat operasyonlarının tüm gerekliliklerini yerine getirme konusunda pratik deneyim ile ayırt edilirler.