Aren Trading
Aren Trading
image

Hakkımızda

Aren Trading, 10 yıl önce dünya çapında çok sayıda ülkeye ham ve mamul ürünlerin ithalat ve ihracatında yer aldığı lansmanı yaptı.

İstanbul – Türkiye’de stratejik bir konumda yer almaktadır. Asya ve Avrupa arasındaki köprü olan

Bizimle çalışan şirketler, uluslararası standartlara tamamen bağlıdır ve son derece rekabetçi uluslararası pazarda iz bırakmak için en iyi hizmetleri sunar.

İş gücümüz, dünya çapında geniş bir ortak ve müşteri tabanını içeren kapsamlı ve güvenilir uluslararası ağlarımızda ve genel kalite standartlarına olan bağlılığımızda yatmaktadır. uluslararası kuruluşların standartları. Aren Trading, büyük ölçekli bir Türk yatırım grubu olan,

çeşitli şehirlerde şubeleri bulunan Aren Group’un şirketlerinden biridir. merkezi İstanbul’da bulunan ve Türkiye içinde ve dışında. çeşitli şehirlerde şubeleri bulunan Aren Group’un şirketlerinden biridir.

0 +

Sayı
yıl
çalışma

Aren Trading
Vizyonumuz

Rekabet olmadan tercih ettiğiniz partneriniz olmak

Aren for Import and Export, tüm pazar ihtiyaçlarını karşılamada rakiplerinden daha iyi performans göstermek ve tartışmasız önceliğe ve liderliğe ulaşmak için kendi alanında öncü olmayı hedeflemektedir.

Hedeflerimiz

 • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi kalitede ve olabilecek en düşük fiyatla Sağlamak.
 • Ayırt edici hizmetler ve ürünler yaratmak.
 • İşin tamamlanmasında doğruluk ve hız sağlayın.
 • • Gelişmekte olan ve orta ölçekli işletmelerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak.
 • Müşterilerimizin güvenini kazanmak.
 • Yurt içi ve yurt dışında müşteri sayımızı artırmak.

Eren ticaret neden tercih ettiğiniz seçimdir!

Teslimat hızı

davranmayı kolaylaştırır

nakliye güvenliği

Değerimiz ve farklılığımız, müşterilerimizle aramızda gelişen karşılıklı güven sayesinde yıllar içinde oluşturulmuştur.Misyonumuz, müşterilerinize mükemmel hizmet sunarak güveninizi kazanmaktır.

Aşağıdaki noktalarda özetlenen çalışmalarımızla diğer şirketlerden farklı olarak harika bir ticari hizmet sunarak farklılaşıyoruz:

  • Danışmalar ve çalışmalar.
  • Mal ve fiyatların dikkatli bir şekilde incelenmesi.
  • En iyi ihracatçıları ve ithalatçıları aramak.
  • Piyasa hareketi, arz ve talebi incelemek.
  • Özel içe aktarma.
  • Doğrudan dışa aktarma.
  • Mükemmel paketleme tesisleri
  • Geniş dağıtım ağı.
  • Yetenekli ve deneyimli bir iş gücü.

bizim takım

Aren Trading işi, uluslararası ticarete odaklanan tüm gereksinimleri karşılayan, etkin çözümler sunmaya hazır, son derece deneyimli profesyonel bir ekip tarafından yürütülmektedir.

Aren Trading’deki çalışma ekipleri, gönderilerin ve işin hızlı ve güvenli bir şekilde hareketini sağlamak için müşterilerini kabul etmekten ve hizmet.

müşterilerimiz

Müşterilerimiz, arzu ve ihtiyaçlarını karşılayan tatmin edici hizmetler buldukları ve kendileri için sürekli kazanımlar elde ettikleri için hizmetlerimizi övüyor ve bizimle çalışmaya devam etmek istiyorlar.

Aren Group ISO Certificate

image

Aren ile harika bir deneyimdi. Herhangi bir soruşturma veya talebe yanıt çok hızlıydı. Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat ile ürünler 5 yıldızı hak ediyor. Ve onlarla ilgilenmeni tavsiye ederim.

Salem El Hamid
image

Hizmet harikaydı. Tüm beklentileri aştılar ve nedeni yönetim ve duyarlı personel. Personel, her türlü hizmete hazır veya hazır olması ve onlara karşı tavırlarının çok saygılı olması nedeniyle seçkindir. Çok teşekkür ederim, tüm Arjen ekibi çok özeldi.

Hüda El Fayez
image

şahane bir iş, Beklentiler olduğu gibi, her şey doğru zamandaydı ve bu kolay değil ama Aren ekibiyle harika bir deneyimdi.

Halid Muhammed
Bir sorunuz mu var, yardıma mı ihtiyacınız var?

Sizinle iletişim kurmak ve tüm sorularınızın cevabını paylaşmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Aren Trading
takım çalışması

Aren Trading

Profesyonel ve deneyimli. Ayrıca, tüm çalışanlar bilimsel niteliklere sahiptir ve ithalat ve ihracat operasyonlarının tüm gerekliliklerini yerine getirme konusunda pratik deneyim ile ayırt edilirler.